Сьогодні, 3 березня, Всесвітній день дикої природи: ООН організовує перше у світі віртуальне святкування (ВІДЕО)

Сьогодні о 15.00 за київським часом долучайтеся до віртуального святкування Всесвітнього дня дикої природи ООН. Захід організовує Секретаріат Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES):

У онлайн заході візьмуть участь представники держав-членів ООН, організацій системи ООН та багатосторонніх екологічних угод, громадянського суспільства та приватного сектору. Серед іншого заплановано низку дискусій, зокрема на тему “Ліси та засоби до існування: підтримка людей і планети”.

Заплановано виділити досвід та знання корінних народів та місцевих громад, засоби до існування яких залежать від лісів та дикої природи та мають давню історію управління та сталого використання лісових екосистем.

Без неповторних диких тварин та неймовірних рослин, непідвладних людині, неможливо уявити наш світ.

Наше завдання — захищати, берегти та примножувати їх.

Цьогоріч в фокусі Всесвітнього дня дикої природи — ліси. Яким би було наше життя без них? Ліси запобігають повеням та посухам, охолоджують міста, поглинають гази-забруднювачі, очищують повітря, лікують нас від хвороб (недарма санаторії часто оточені сосновими деревами!).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *