Вовки напали на лісорубів у Польщі

У Польщі вовки напали на двох лісорубів, які працювали в лісі поблизу Бжозува, Підкарпатське воєводство.

Марцін Бобола з окружної прокуратури в Бжозуві, розмовляв з одним із лісорубів, на якого був здійснений напад. «За його розповіддю, два вовки напали на нього спереду, а третій ззаду. На допомогу йому прийшов друг. Чоловіки включили бензопили і відігнали від себе вовків. Весь інцидент тривав кілька хвилин. Вовки гарчали, і весь інцидент був справді небезпечним», – додав прокурор.

За словами Боболи, такий напад вовків на людей є незвичним і безпрецедентним. Він наголосив, що цей інцидент буде ретельно розслідуваний, його слід пояснити, зокрема, чи нападниками справді були вовки. Прокурор додав, що йому надходило багато сигналів, що біля Бжозува є зграя вовків, яка не боїться людей.

«Існує багато інформації про те, що вовки в околицях Бжозува кусають домашніх тварин, особливо собак. Ситуація виглядає досить драматичною і вимагає швидкої реакції. Я вже говорив про це з місцевим лісовим інспектором. Потрібно щось зробити адже стає теплішим і все більше людей підуть у ліс», – сказав Бобола. Прокурор також додав, що зараз справою буде займатись місцева поліція.

Едвард Маршалек, речник Регіонального управління державних лісів у Кросно, підтвердив, що стався напад на лісорубів. Він наголосив, що з чоловіками все добре.

«Ми повідомили Регіональне управління охорони навколишнього природного середовища в Жешуві та місцеву владу про цю ситуацію, щоб попередити жителів. Ми маємо сигнали про те, що у цьому районі бачили вовків», – сказав Маршалек.

За словами прес-секретаря, останній напад вовка на людей відбувся кілька років тому в околицях Ступосяна, але, як він заявив, тоді тварини хворіли на сказ.

У свою чергу, Регіональне управління охорони навколишнього середовища в Жешуві, його прес-секретар Лукаш Ліс, офіційно нічого не знає про напад на лісорубів. «Тільки отримавши інформацію, ми зможемо почати діяти. Що стосується тих кроків, які ми можемо зробити, вони включають непрямі дії, які усунуть загрозу. Йдеться, наприклад, про відлякування вовків, щоб вони боялися людей», – пояснив Ліс.

На запитання про можливу ліквідацію вовків, які напали на людей, речник сказав, що рішення може прийняти лише генеральний директор з охорони навколишнього середовища. За його словами, такі рішення найчастіше приймаються на прохання органів місцевого самоврядування, адже саме цей орган відповідає за безпеку людей у ​​певній місцевості.

Джерело: wiadomosci.radiozet.pl

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *