Спадок від батька: «Вулкан-М», «Вальтер», «Браунінг», ІЖ-18» та «Беретта»

Один з жителів Сумської області здав на зберігання до поліції 6 одиниць зброї: три – нарізної, дві – гладкоствольної та ще один пістолет травматичної дії, що залишились після смерті його батька. Тож молодий чоловік, аби уникнути неприємностей з законом, передав його інспектору дозвільної системи на той час, поки він буде оформляти на своє ім‘я залишений «спадок». Про це пише  Криниця мисливця з посиланням на сектор комунікації поліції Сумської області.
pm522image001До працівників Ямпільського відділення поліції з заявою про добровільну здачу зброї звернувся 35-річний громадянин. Чоловік приніс до відділку та здав на зберігання шість одиниць зброї, що залишились йому у спадок після смерті батька. Мисливський карабін «Вулкан-М», гвинтівки «Вальтер» та «Браунінг», дві гладкоствольні мисливські рушниці ІЖ-18 й «Беретта», а також пістолет травматичної дії ПМР-М наразі знаходяться на зберіганні в поліції. Сам же заявник збирає документи для оформлення батьківського «спадку» на своє ім‘я, аби в подальшому на цілком законних підставах зберігати та користуватися з залишеною у спадок зброєю.pm904image002

Працівники поліції знову звертаються до жителів регіону з нагадуванням, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, жертвами яких, на жаль, нерідко стають не лише дорослі, а й діти. Тож будьте уважні, вчасно звертайтеся до поліції стосовно оформлення документів на дозвіл зберігання та користування зброєю, а також повідомляти про всі відомі факти незаконного зберігання, придбання, збуту або користування холодною, вогнепальною зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами і пристроями.pm788image003Жителям області слід з даного приводу звертатись до відділів та відділень поліції за місцем проживання, або ж до дільничних інспекторів поліції, що обслуговують їх населені пункти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *