Спрацювали на випередження: на Сумщині екоінспектори затримали порушників правил полювання

На Сумщині екоінспектори затримали порушників правил полювання упродовж 26 та 27 березня під час інспектування мисливських угідь поблизу с. Рев’якине Новослобідської територіальної громади. Екоінспектори виявили чотирьох потенційних браконьєрів, які здійснювали незаконне полювання на диких гусей. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Сумській області

Завдяки оперативності рейдової групи екоінспекторів, жоден із зазначених порушників не встиг вполювати здобич.

Своїми протиправними діями потенційні браконьєри грубо порушили вимоги одразу кількох статей Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Адже кожному мисливцю добре відомо, що під час міграції та гніздування диких птахів, полювання на них суворо заборонено.

За встановленими фактами незаконного полювання екоінспекторами складено 4 протоколи за ч.1 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Державна екологічна інспекція у Сумській області звертає увагу, що у разі незаконного добування дичини окрім сплати штрафу браконьєрам доведеться й компенсувати шкоду. Відповідно до Такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання, шкода, заподіяна незаконним добуванням лебедів складає 4000 грн. за кожну особину; гусей, галагазів, куріпок, кекликів, фазанів – 2000 грн.; качок, лисух, перепілок, куликів, голубів та інших видів мисливських птахів – по 1000 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *