Стала відома реальна причина загибелі 90 лебедів на Херсонщині

Про це у Фейсбуці повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області.

– 22 березня 2021 року до Генічеського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області надійшло повідомлення про виявлення загиблих лебедів на території прибережної зони озера Сиваш мисливських угідь Генічеської районної ради УТМР Генічеського району Херсонської області, – йдеться у повідомленні.

Спеціалісти Генічеського управління, які були направлені на місце події, для з’ясування епізоотичної ситуації та проведення епізоотичного розслідування, виявили 90 мертвих птахів.

Біологічний матеріал від 5 трупів загиблої птиці направили до Миколаївської  регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів для проведення досліджень на пташиний грип.

Як повідомляється, лабораторні дослідження виявили наявність у біоматеріалі вірусу грипу птиці типу А1 субтипу Н5.

Рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Генічеській райдержадміністрації від 23 березня 2021 року №3 запроваджено карантин щодо високопатогенного грипу птиці, проведено зонування спалаху та дано відповідні доручення причетним службам та органам місцевого самоврядування щодо ліквідації захворювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *