Суд визнав винним браконьєра, який застрелив червонокнижного лебедя

bb755b671380d6925b10f2b72b678eb3_XLПро це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області. За інформацією відомства, на вимогу прокуратури Близнюківський районний суд області визнав винним 68-річного мешканця м. Лозова у полюванні на птахів, занесених до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

За інформацією заступника керівника Лозівської місцевої прокуратури Дмитра Нестєрова, у жотвні 2017 року поблизу с. Акимівка Близнюківського району чоловік застрелив лебедя, полювання на якого заборонено чинним законодавством України.

Несанкціоноване полювання на диких птахів проходило на водосховищі “Бритай”. Чоловік перебував на надувному човні. Звідти він кілька разів вистрілив з власної мисливської рушниці та застрелив лебедя – птаха занесену до Червоної книги України. Дичину забрав із собою.

На стадії досудового розслідування між прокурором та підозрюваним укладено угоду про визнання винуватості, яку у подальшому затвердив суд. Мисливцю призначене покарання у вигляді штрафу 1 тис. 700 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *