У Черкасах визначились із датою відкриття сезону полювання на пернату дичину

У Черкасах відбулася нарада з користувачами мисливських угідь області та мисливствознавцями держлісгоспів. Управління лісового та мисливського господарства представляли перший заступник начальника Василь Горда, головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка, від Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА був присутній Сергій Аксютка.

1-6На початку засідання розглянули результати обліку пернатої дичини в мисливських угіддях області Як зазначив Володимир Рибалка, результати отриманого обліку пернатих дозволяють проводити полювання в цьогорічному мисливському сезоні. Наразі здійснюється розрахунок пропускної спроможності мисливських угідь (кількість мисливців, яких може прийняти на полювання кожне мисливське господарство за сезон та в кожен день полювання).

Щодо визначення термінів полювання, то одностайно було прийнято рішення про старт цьогорічного сезону полювання на пернату дичину – 11 серпня.2-3

Перший заступник начальника управління Василь Горда наголосив на обов’язковому виконанні користувачами мисливських угідь ст. 24 Закону України “Про мисливське господарство та полювання”, а саме – плати за користування мисливськими угіддями.

Порушив перший заступник начальника управління важливе для лісівників питання – пошкодження мисливськими тваринами лісових культур. У цій площині вирішили працювати спільно – дотримуватися оптимальної чисельності диких тварин, використовувати європейський досвід, обгороджувати найбільш проблемні молоді насадження, враховувати запроектовані лісогосподарські заходи при встановленні біотехнічних споруд.3-4

Обговорили на нараді й інші робочі питання – оформлення необхідної документації на відкриття полювання, дотримання правил з техніки безпеки та правил поводження під час пожежонебезпечного сезону, заходи боротьби з браконьєрством, створення Робочої групи користувачів мисливських угідь.

Джерело: Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

2 коментарі до “У Черкасах визначились із датою відкриття сезону полювання на пернату дичину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *