У Чернівецькій області радились, як правильно охороняти мисливський фонд в межах прикордонної смуги

IMG_9_Лісівники, прикордонники та правоохоронці узгодили заходи щодо співробітництва при охороні ділянок лісового та мисливського держфонду в межах прикордонної смуги. Про це повідомляє прес-служба Чернівецького ОУЛМГ.

Начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк взяв участь у робочій зустрічі з керівництвом прикордонних та правоохоронних структур області, присвяченій узгодженню порядку спільних дій при охороні ділянок державного лісфонду та державного мисливського фонду, які проходяться в межах прикордонної смуги та контрольованого прикордонного району.

Зустріч відбулася на базі відділу прикордонної служби «Красноїльськ» за участі начальника Чернівецького прикордонного загону полковника Олега Вовка, начальника Сторожинецького відділу поліції Головного управління Нацполіції у Чернівецькій області Іона Шалара. На заході також були присутні керівники мисливських клубів та державних лісогосподарських підприємств, які є користувачами лісового та мисливського фонду, що знаходиться в межах відповідальності прикордонного підрозділу.

«Ведення лісового та мисливського господарства на територіях, де діє прикордонний режим, має свої особливості, які необхідно враховувати користувачам лісових та мисливських угідь, – сказав начальник ЧОУЛМГ Віктор Сахнюк. – Тож на зустрічі домовлено про проведення спільних заходів, повсякденний обмін інформацією між лісівниками, правоохоронцями та прикордонниками, а також про створення робочих груп для ефективної взаємодії при застосуванні міжвідомчих сил та заходів у забезпеченні порядку на прикордонних територіях».

За результатами робочої зустрічі у прикордонному відділі «Красноїльськ» вирішено узгодити конкретний план проведення спільних обходів представників Держприкордонслужби країни, лісової охорони ДП «Сторожинецький лісгосп» та ДП «Путильський лісгосп», інспекторів Сторожинецького ВП ГУНП у Чернівецькій області. Учасники зустрічі продовжать практику виставлення спільних прикордонних нарядів названих структур з метою недопущення порушення законодавства з прикордонних питань та задля контролю дотримання правил полювання в прикордонній смузі українсько-румунського міжнародного кордону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *