У Дніпрі чоловік на полюванні випадково підстрелив свого сина

65672161_395187837785630_3696897543512344129_nУ неділю, 15 вересня, в приймальне відділення обласної дитячої лікарні на Космічній привезли 8-річного хлопчика з вогнепальним пораненням. Попередньо, куля потрапила в шию і грудну клітку, тому дитину відразу ж направили в хірургічне відділення.

Все обійшлося – хлопчик в порядку, зараз його життю і здоров’ю нічого не загрожує, – повідомляє Інформатор.

З’ясувалося, що дитина відпочивала з селі у родичів разом зі своїм батьком. Рано вранці 15 вересня чоловік взяв рушницю – Іж-54 – і пішов на полювання. Через деякий час хлопчик вирішив подивитися, як тато стріляє, тому попросив свого дядька відвезти його до нього. Обидва сіли на мотоцикл і попрямували в ліс.

Чоловік, не помітивши сина і свого брата, вистрілив з рушниці якраз в той момент, коли вони проїжджали повз. Дріб відрекошетив у сторону мотоцикла, внаслідок чого потрапив у дитину та чоловіка. Дорослий відбувся невеликою подряпиною, однак у хлопчика медики пізніше діагностували вогнепальне поранення шиї, правої половини грудної клітини і стегна.

Відомо, що дитину вже виписали. Зараз він знаходиться вдома і почувається добре.

Один коментар до “У Дніпрі чоловік на полюванні випадково підстрелив свого сина

  1. Хто так пише-хто так друкує?!. То куля, то дріб, То проїжджали “повз”, то рикошет!..Зразу було зрозуміло, що кулі не було, бо тоді фінал повідомлення не був би таким оптимістичним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *