У Каліфорнії заборонили полювання заради хутра

261527Каліфорнія стала першим штатом у США, де заборонили вилов тварин заради хутра. Про це повідомляє the Бабель з посиланням на Los Angeles Times.

Закон про охорону дикої природи від 2019 року, підписаний 4 вересня губернатором штату Гевіном Ньюсомом, забороняє комерційне або рекреаційне полювання як на державних, так і на приватних землях.

Член парламенту Лорена Гонсалес, яка представляла законопроэкт, сказала, що прийшов час покласти край вилову тварин заради хутра.

«Це здається особливо жорстоким, очевидно, що це просто непотрібно і дорого», — сказала вона.

Також законодавці наразі розглядають пропозиції про заборону продажу всіх хутряних виробів, включаючи шуби, і про заборону використання тварин у будь-якому цирку в штаті, за винятком одомашнених коней, собак і котів.

За даними Каліфорнійського департаменту риби і дикої природи, у 2017 році загалом 68 мисливців повідомили, що добули 1 568 тварин в усьому штаті. Серед них були койот, сіра лисиця, бобер, борсук і норка.

Відповідно до закону, використання пасток для вилову ховрахів, домашніх мишей, щурів, кротів і полівок усе ще буде дозволено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *