У Кременчуцькому районі на Полтавщині планують санітарний відстріл лисиць

У Кременчуцькому районі на Полтавщині вирішили влаштувати санітарний відстріл лисиць. Цим будуть займатися представники Держлісагентства та товариства мисливців.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Олега Лєдніка. За його словами, рішення про санітарний відстріл ухвалили лише для Кременчуцького району:

“Протиепізоотична комісія спочатку була, а потім була комісія ТЕБ і НС. Зараз ми чекаємо пропозиції від Держлісагентства і єгерських господарств по проблематиці відстрілу червоної лисиці. Як тільки ми будемо розуміти, які це регіони, які це громади, буде складений графік, він затвердиться у національної поліції, департаменті екології. І буде проведено санітарний відстріл червоної лисиці, може диких собак та інших тварин”.

За словами Олега Лєдніка, такі заходи необхідні для того, щоб не поширювався сказ, африканська чума свиней та інші хвороби тварин. Також, зокрема, для перевірки ефективності роботи тих медичних препаратів, які з приманками розкладали представники Держпродспоживслужби.

“Були виконані ці заходи, минуло три місяці. І для того, щоб зрозуміти, як іде тенденція щодо поширення чи зникнення сказу, інших хвороб диких тварин, то буде проведено санітарний відстріл. Будуть ветеринарній службу на аналізи передавати (тварин ― ред.)”, ― розповів Олег Лєднік.

За його словами організацією санітарного відстрілу будуть займатися представники Державного агентства лісових ресурсів та Українського товариства мисливців та рибалок Кременчуцького району.

2 коментарі до “У Кременчуцькому районі на Полтавщині планують санітарний відстріл лисиць

  1. Доброго дня. Скажіть будьласка, немісцеві можуть прийняти участь у санвідстрілі і на яких умовах і коли?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *