У селах на Херсонщині бешкетують вовки

На лівобережжі Дніпра хижаки знову селянам спокою не дають. У пошуках поживи вовки здійснюють вилазки на пасовища і навіть на околиці населених пунктів Голопристанщини, – пише видання Kherson.net.ua.

Повідомлення про сіроманців, які то козу загризуть, то собаку віднесуть, надходять з таких сіл поруч з лісовими масивами, як Таврійське, Кардашинка, Софіївка, Малі Копані, Калинівка, Петрівка, каже голова місцевої організації Українського товариства мисливців і рибалок Юрій Жигалов.

Причому місцеві жителі нерідко бачать і самих вовків – не тільки одинаків, а й цілі виводки. Поки вони не агресивні, але в період зими без харчів їх присутність вже загрожує і нападами на людей. Мисливцям це відомо, проте про полювання і регулювання чисельності хижаків наразі не йдеться.

– По-перше, сезон полювання на хутрового звіра ще не почався. По-друге, на навколишніх полях ще йде збір врожаю, і під випадковий постріл можуть потрапити люди, які там працюють. Тому полювання на вовків плануємо до лютого наступного року, – пояснив Юрій Жигалов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *