Угорські мисливці представили 157 трофеїв на щорічній виставці (ФОТО)

Фото: Szigeti Edit

Цьогоріч уже вдвадцяте «Залаердське лісове господарство» влаштує традиційну виставку трофеїв угорських мисливців, яка відбулася у Сентпетерфельдені. Ця подія завжди викликає живий інтерес серед мисливців, оскільки вона дозволяє ознайомитись із вражаючими трофеями оленів, полювання на яких проводиться в Угорщині, – повідомляє nimrod.hu.

Відкриваючи захід, Гюла Роста, генеральний директор «Залаердського лісового господарства», привітав всіх гостей та розповів про значення цієї події для мисливців та природи Угорщини. Далі слово було передано Ференцу Ковачу, начальнику головного управління відділу мисливства Міністерства сільського господарства Угорщини, який поділився своїми думками про важливість відповідального полювання та природозбереження.

Фото: Szigeti Edit

Основною подією було підведення підсумків полювання на оленів в цьому році.

Цього року до заходу прийшло менше гостей, ніж зазвичай, всього 149, переважно іноземних відвідувачів, які представили 157 оленів-биків, здобуті в вересні під час їхнього гону. З них 30 отримали золотий статус (19%), срібний – 54 (34%), бронзовий – 43 (28%), і 30 трофеїв (19%) не отримали жодної нагороди.

Фото: Szigeti Edit

Середня вага трофеїв оленів-биків становила 7,72 кілограма, що перевищує середню вагу протягом останніх 10 років, тоді як середня вага нагороджених оленів-биків відповідає середній вазі за останні 10 років, і становить 8,51 кілограма.

Фото: Szigeti Edit

Зауважується, що 9 трофеїв оленів-биків важили від 10 до 11 кілограмів, 6 важили від 11 до 12 кілограмів, і 4 олені – важили понад 12 кілограмів.

Фото: Szigeti Edit

Найвищий рахунок за версією CIC (231,52) був наданий оленю-бику вагою 12,63 кілограма, який був представлений лісництвом Летеньє в супроводі районного голови лісництва Яноша Горвата. Зазначимо, що лісництво Ленті також представило оленя-бика, який важив 12,54 кілограма, і який отримав 230,32 балів від обласної комісії з оцінки трофеїв. Третє місце зайняв олень-бик, який був вагою 11,63 кілограма і був представлений лісництвом Сентпетерфьолд в супроводі Бели Чордаша з лісництва Баноксентгьорг.

Нагадуємо, що польські мисливці продемонстрували “золоті” трофеї самців козулі 2023 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *