В Україні є значний нереалізований потенціал у галузі мисливського господарства, про що свідчить порівняння з показниками європейських країн.
Позначка: Україна
Керівник громадської організації УЖМК “Діана” Наталія Варварчин поспілкувалася з Ліндою Домбровською, віце-президенткою Балтійського регіону FACE, про особливості роботи міжнародних мисливських організацій.
Майбутнє українського мисливства та його роль у збереженні природи стали головними темами спеціалізованої лекції, що відбулася 10 грудня в Запорізькому національному університеті
Зборівський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту двом особам, підозрюваним у жорстокому поводженні з дикими кабанами на Тернопільщині.
На одному зі ставків Рівненщини місцевий рибалка спіймав щуку звичайну (Esox lucius) довжиною 90 сантиметрів та вагою майже 10 кілограмів.
З настанням перших морозів Подільський лісовий офіс ДП “Ліси України”, що об’єднує ліси Буковини, Хмельниччини та Тернопільщини, розпочав активну підгодівлю диких тварин
4 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день охорони дикої природи – день, який нагадує про необхідність збереження флори й фауни Землі
На території Луцького району екологічні інспектори зафіксували порушення правил полювання, пов’язане з неналежним наглядом за мисливським собакою гончої породи.
На території мисливських угідь ТОВ “МТ “Тимошівське” в Кам’янській ОТГ під час ліцензійного полювання виявлено випадок африканської чуми свиней (АЧС) у добутого дикого кабана.
У Чернігівській області за результатами кампанії з регулювання чисельності хижих тварин мисливці добули 132 лисиці та 2 єнотоподібних собаки.
У Луцьку відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар, присвячений актуальним питанням ведення мисливського господарства під час війни.
У Закарпатській області розпочнуть регулювання чисельності хижих тварин задля запобігання поширенню сказу серед дикої та свійської фауни.
У селі Давидів Брід, що на Херсонщині, зафіксували напад скаженого вовка на свійських тварин. Після нападу хижак загинув, а лабораторні дослідження підтвердили у нього наявність вірусу сказу.
На Закарпатті зафіксовано збільшення популяції хижаків, зокрема чисельність лисиць зросла на 300%.
На Івано-Франківщині вперше з початку повномасштабного вторгнення відновили регулювання чисельності хижих тварин.
Лось зі сказом став причиною введення масштабних карантинних обмежень у двох територіальних громадах Чернігівщини
На відстані трьох кілометрів від села Пишки Старосинявської територіальної громади вовк напав на велику рогату худобу та собак. Лабораторні дослідження підтвердили у хижака сказ
У Держлісагентстві відбулося установче засідання робочої групи з удосконалення законодавства у сфері мисливського господарства та полювання, де обговорили актуальні виклики галузі та перспективи її розвитку в умовах воєнного стану.
У колумбійському місті Калі завершилася 16-та Конференція сторін Конвенції ООН про біологічне різноманіття (COP16).
Представники Держпродспоживслужби з трьох областей України пройшли спеціалізоване навчання у референс-лабораторії WOAH/FAO у Венеції
На Львівщині відбудеться міжнародна Ловецька бізнес-конференція з питань розвитку мисливської галузі
26-27 жовтня 2024 року у Львівській області пройде Ловецька бізнес-конференція, присвячена перспективам розвитку мисливської галузі в Україні.
У Музеї історичних коштовностей України представлені унікальні золоті фігурки тварин, що є яскравими зразками скіфського звіриного стилю.
Сьогодні, 17 жовтня 2024 року, українські мисливці та всі любителі астрономії матимуть унікальну можливість спостерігати найбільший суперМісяць цього року, відомий як “Мисливський Місяць”.
На Миколаївщині відбувся унікальний захід – перше в історії полювання для воїнів-мисливців.
В Україні спостерігається значне зростання популяцій диких тварин, особливо хижаків, через заборону полювання під час воєнного стану.
У Болгарії існує законодавча норма, яка дозволяє застосовувати колективну відповідальність за браконьєрство.
Сьогодні, 4 жовтня, світова спільнота відзначає Всесвітній день захисту тварин. Ця дата набуває особливого значення в Україні, де військова агресія та інші фактори створюють серйозні загрози для дикої природи.
У Будапешті відбулася знакова зустріч Міжнародної ради полювання та збереження дикої природи (CIC) та директорів ЄС з питань полювання, спрямована на посилення природоохоронних дій та впровадження нової стратегії розвитку до 2030 року.
У Лісабоні відбулася 13-та Міжнародна конференція з біологічних інвазій NEOBIOTA 2024, яка об’єднала понад 600 науковців із 60 країн світу.
Початок жовтня в Україні та Шотландії означає абсолютно різні підходи до управління природними територіями.