Українець намагався незаконно перемістити через кордон набої та тепловізійні монокуляри (ФОТО)

Через українсько-угорський кордон пішохід намагався незаконно перемістити декілька десятків набоїв та тепловізійні монокуляри. Про це повідомляє Закарпатська митниця на своїй сторінці у фейсбук.

За інформацією митниці, покидаючи територію Угорщини, 36-річний громадянин України перетинав кордон у пішому порядку на митному посту «Лужанка» Закарпатської митниці. Для проходження митного контролю обрав «зелений коридор», тим самим засвідчив правомірні наміри зайти на територію України. Усно заперечив про переміщення будь-яких товарів, що необхідно задекларувати, або мати дозвільні документи.

– Однак, прискіпливі інспектори попросили чоловіка показати вміст рюкзаку, в якому виявили 60 набоїв до мисливської зброї калібру 7,62 мм з маркуванням на нижній частині патрона FCWIN308 та тепловізійних монокулярів марок «Bresser» та «HIKMIKRO», – зазначають у митниці та додають, що, дозвільних документів на переміщення цих товарів у співвітчизника не було.

Наразі запроваджено справу про порушення митних правил за ознаками ч.3 статті 471 МКУ. Виявлені предмети вилучено та передано в правоохоронні органи. Також Закарпатська митниця направила правоохоронцям повідомлення про протиправне діяння, що містять ознаки злочину, передбаченого ст.263 КК України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *