Українки вибороли золото Чемпіонату Європи зі стендової стрільби в Італії

Українські спортсменки здобули золоту нагороду на Чемпіонаті Європи зі стендової стрільби, який наразі триває в італійському місті Лонато. У змаганнях беруть участь 442 спортсмени з 42 європейських країн. Про це повідомляє НОК України у Facebook.

У дисципліні трап тріо (траншейний стенд) українська команда у складі Надії Булгакової, Олени Охотської та Юлії Данілової у фінальному матчі з рахунком 6:2 перемогла суперниць з Туреччини, піднявшись на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Ця золота медаль стала першою нагородою для України в рамках континентальної першості в Лонато.

Національний олімпійський комітет України щиро вітає наших спортсменок та їхніх тренерів з цим визначним досягненням.

Один коментар до “Українки вибороли золото Чемпіонату Європи зі стендової стрільби в Італії (ФОТО)