Укрзалізниця планує оновити правила перевезення тварин: що це означає для власників мисливських собак

Укрзалізниця ініціювала зміни до правил перевезення тварин, які можуть спростити подорожі для власників домашніх улюбленців. Про це повідомляє офіційна сторінка компанії. Ми розглянемо ці зміни на прикладі популярних мисливських порід собак.

Згідно з проєктом нових правил, власники тварин зможуть використовувати для перевезення сучасні рюкзаки замість жорстких переносок. Для собак до 45 см у холці буде дозволено тимчасове перебування без переноски в купе. Це може бути зручним для власників таких мисливських порід як ягдтер’єр чи англійський кокер-спанієль.

Власники більших собак отримають можливість подорожувати з ними у вагонах СВ та РІЦ за умови повного викупу купе. Це стосується, наприклад, таких мисливських порід як курцхаар, дратхаар чи українська карпатська гонча. В Інтерсіті+ перевезення великих собак стане можливим при викупі всіх місць єдиним блоком у ряду.

Укрзалізниця також передбачила безкоштовний проїзд для службових собак представників Сил оборони в усіх типах вагонів за умови наявності намордника і повідка.

Компанія наголошує, що забезпечить альтернативні місця пасажирам, які відчуватимуть дискомфорт від сусідства з твариною.

Ці зміни можуть суттєво спростити логістику для мисливців при виїздах на полювання (коли вони буде дозволене) чи змагання в різні регіони України.

Читайте також: Івано-Франківська міжобласна виставка зібрала 96 мисливських собак

Варто зазначити, що проєкт змін ще має пройти суспільне обговорення та офіційне затвердження. Укрзалізниця запрошує всіх зацікавлених долучитися до обговорення запропонованих правил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *