В Білорусі відкривається полювання на лося, оленя і косулю

000022_1569339835_363260_bigСезон облавного полювання на копитних стартує з наступного місяця. Про це повідомляє БЕЛТА.

Облавне полювання, в тому числі з собаками, проводиться в світлий час доби.

При полюванні на лося, благородного і плямистого оленя, лань, дорослого (більше двох років ) кабана дозволяється використовувати нарізну мисливську зброю з дульною енергією кулі понад три тисячі джоулів, гладкоствольну мисливську зброю з використанням набоїв, споряджених кулею, мисливські луки та арбалети.

При полюванні на косулю і молодняк кабана до двох років дозволяється використовувати нарізну мисливську зброю з дуловою енергією кулі понад 1,5 тис. Дж, гладкоствольну мисливську зброю з використанням патронів, споряджених кулею або картеччю, мисливські луки та арбалети. Породи мисливських собак використовуються за рішенням користувача мисливських угідь.

У господарствах для полювання Білоруського товариства мисливців і рибалок заборонено використання на колективних (облавних) полюваннях патронів, споряджених картеччю.

Як і раніше діє тимчасове положення про особливий режим вилучення, поховання і (або) знищення ресурсів кабана на території країни з метою запобігання епізоотії та інших надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

Сезон полювання триватиме до 31 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *