В Чернігівській області відбувся мисливський фестиваль (ФОТО)

71342350_2467028760175754_6979472398898692096_o28 вересня в урочищі «Рокитина Долина», що поблизу с. Сальне (Чернігівська область) відбувся мисливський фестиваль – IV Літній кубок мисливських традицій.

– З кожним роком даний захід збирає все більше однодумців. Цього року на Кубок зібралися мисливці з різних куточків нашої держави. Географія фестивалю простягнулася від Львову до Чернігова, від Києва до Хмельницька, – пише організатор фестивалю Igor Kalinichenko на своїй сторінці у Фейсбук.

А такий допис був оприлюднений нас сторінці НІЖИН УТМР: “Цього року IV Літній кубок мисливських традицій проводився у формі фестивалю. Тобто крім загальних змагань, кожен мисливський колектив, підприємство чи організація мали можливість виставити свій стенд, продукцію, кухню. І тут хочеться особливо відзначити колектив з Державного підприємства “Ніжинське лісове господарство” на чолі з його керівником – Болоховцем Юрієм Віталійовичем. Хлопці виставили тематичний намет, у якому представили свою продукцію, а також не менш тематично прикрасили його мисливськими трофеями та атрибутикою. Колектив лісвників своїми агітматеріалами популяризував для усіх присутніх необхідність збереження та відтворення нашої флори і фауни. Усіх бажаючих пригощали смачними мисливськими стравами, які щойно були приготовані. Вдячні ДП Ніжинський лісгосп за пророблену роботу!!! Переконані, що спільними зусиллями ми зможемо зробити багато корисного для наших нащадків!!! Так тримати!!!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *