В Ізмаїльському районі місцевий житель збив Shahed із мисливської рушниці (ВІДЕО)

В Ізмаїльському районі сталася подія, яка вразила багатьох. Місцевий житель виявився справжнім героєм, коли взявся за мисливську рушницю та збив дрон-камікадзе типу Shahed, який летів на наднизькій висоті. Про це повідомляється на сторінці Придунав’я-онлайн. Подія сталася майже місць тому.

Зафіксовано, що після кількох пострілів із мисливської рушниці МЦ 21-12, дрон був вражений і впав на землю. У виданні зазначають, що цей випадок став першим унікальним прикладом знищення дрону-камікадзе такого типу за допомогою мисливської рушниці.

Хоча на відеозаписі чутно, як Shahed летить, і чути кілька пострілів, ми не можемо підтвердити на 100%, що саме постріли призвели до падіння дрону. Проте, обставини події вказують на те, що саме місцевий житель зіграв ключову роль у знищенні цього загрозливого пристрою.

Варто зазначити, що за повідомленням Генерального штабу ЗСУ у ніч на 6 жовтня 2023 року російські окупаційні війська вчинили атаку із мису Чауда (ТОТ Крим) за допомогою ударних безпілотників типу “Shahed”. Пуски 33 дронів були зафіксовані, і вони слідували у різних напрямках.

У відповідь на цю атаку, було використано повітряну оборону, зенітні ракетні війська, а також підрозділи мобільних вогневих груп та радіоелектронної боротьби. Силами та засобами Повітряних Сил спільно з ППО Сил оборони України було знищено 25 дронів “Shahed-131/136” у межах Одеської, Миколаївської, Харківської, Дніпропетровської, Черкаської та Житомирської областей.

Ситуація залишається напруженою, і оборонні сили України продовжують відстоювати нашу територію від агресії.

Нагадуємо, що 100 тисяч мисливців у складі ЗСУ визволяють Україну від окупантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *