Лісівники відправляють єгерській бригаді 56 квадрокоптерів та 40 приладів нічного бачення

ДП «Ліси України» відправляють на фронт 56 квадрокоптерів, 40 приладів нічного бачення, зарядні станції, акумулятори та багато іншого. Про це повідомляє ДП «Ліси України», з посиланням на пряму мову Юрія Болоховця.

– Допомога призначена нашій підшефній 71-шій окремій єгерській бригаді. За минулий місяць героїзм та мужність воїнів бригади двічі відзначив Президент Володимир Зеленський. Два тижні тому за сприяння керівництва Офісу Президента ми відвідували бригаду, зустрічалися з її командирами. Домовилися про співпрацю та спільно визначили перелік найбільш необхідного нашим військовим, – зазначив керівник ДП.

За словами очільника відомства, за ініціативи Спілки воїнів лісівників України до збору коштів долучилися тисячі співробітників підприємства. Саме завдяки їхнім благодійним внескам закуплена партія дронів та іншого обладнання. На наступному тижні разом із спілкою планують передати 71 ОЄБр ще і партію пікапів.

– Я щиро дякую співробітникам ДП «Ліси України». Знаю, що ви за власною ініціативою постійно надаєте допомогу різним підрозділам. Але цього разу заради великої мети ми вперше об’єднали всі наші регіональні офіси, всі філії підприємства. Дякую Спілці воїнів лісівників. Наші ветерани доставлять вантаж фронт, щоб передати представникам бригади. Бажаю успіхів воїнам 71 ОЄБр. Нехай це обладнання допоможе вам здолати ворога. Лісівники зроблять все, щоб забезпечити вас всім необхідним, – наголосив керівник ДП «Ліси України» Юрій Болоховець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *