В Казахстані браконьєри здійснювали незаконне полювання в природоохоронній зоні: підозрювані затримані

Підозрюваних у незаконному полюванні в природоохоронній зоні затримали поліцейські Північно-Казахстанської області, – повідомляє Polisia.kz.

У Кизилжарському районі в ніч на 14 вересня в ході рейду на території Согоровського заказника старший інспектор природоохоронної поліції, головний мисливствознавець заказника і інспектор Державного національного природного парку “Кокшетау” почули постріл.

Розділившись, учасники рейду прочесали місцевість і виявили трьох чоловіків, зайнятих обробленням сибірської козулі.

Туша ще однієї тварини знаходилося в багажнику Toyota Prado, на якому пересувалися підозрювані. Даний факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 337 Кримінального кодексу РК “Незаконне полювання”. За підозрою в скоєнні злочину затримано двох петропавловців 52 і 39 років, а також 51-річного жителя Мамлютського району.

Вилучено карабін Steyr Mannlicher калібру 308, який належить старшому з підозрюваних.

– Співробітники природоохоронної поліції регулярно проводять рейди по дотриманню правил полювання та рибальства, запобігання фактів браконьєрства. Дані заходи проводяться спільно з представниками зацікавлених організацій. З початку року в області зареєстровано 10 фактів незаконного полювання, також виявлено 405 порушень правил полювання, – каже старший інспектор з особливих доручень групи природоохоронної поліції Управління МПС ДП СКО Асхат Кожабаєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *