В Норвегії не зафіксували випадків використання свинцевого дробу під час цьогорічного полювання на дрібну дичину

Наразі в Норвегії не зафіксовано випадків використання свинцевого дробу під час цьогорічного полювання на дрібну дичину, повідомляє jaktogfiske.njff.no з посиланням на Norwegan Nature Inspection (SNO).

SNO здійснила близько 200 польових перевірок під час цьогорічного полювання на дрібну дичину і не отримала жодних повідомлень про використання свинцевого дробу на водно-болотних угіддях.

Карі Бьорнераас, керівник секції фауни SNO, висловлює впевненість в тому, що мисливці дотримуються правил і сприймають серйозно запроваджені обмеження. Вона також вказує на важливу роль інформаційних кампаній та рекомендацій для мисливців щодо нових правил, які сприяють порозумінню і дотриманню норм.

Зазначається, що зазвичай інспектори SNO виявляють деякі порушення правил під час перевірок, проте повідомлення про використання свинцевого дробу є рідкісними. Зокрема, інспектори відзначають випадки використання рушниць, які можуть здійснювати більше ніж два постріли, що порушує норвезькі правила полювання.

У відомстві нагадують, що норвезькі інспектори SNO не мають можливості шукати свинцеві набої в сумках та кишенях мисливців під час планових перевірок. Дії наглядових працівників обмежені, і вони можуть обшукувати мисливців тільки спільно з поліцією, і лише в особливих випадках.

При цьому важливою частиною роботи є перевірка збройових дозволів, сплати зборів за полювання та відповідності рушниці законодавству щодо кількості пострілів. SNO також перевіряє види тварин, на які відкрите полювання на певній території.

Загалом, зазначають, що дотримання обмежень на використання свинцевого дробу під час полювання в Норвегії є дуже важливим, і інспектори SNO позитивно оцінюють відсутність порушень серед мисливців.

Один коментар до “В Норвегії не зафіксували випадків використання свинцевого дробу під час цьогорічного полювання на дрібну дичину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *