В Нюрнберзі ще один день триватиме IWA 2017

minelli_iwa_show_2017_01IWA OutdoorClassics – європейська виставка, присвячена мисливській зброї, стрілецькому спорту і спорядженню для активного відпочинку. Центральне місце на виставці приділено високоякісній зброї і продукції для активного відпочинку відомих міжнародних постачальників, а також спорядженню для цивільних і відомчих служб, що займаються забезпеченням безпеки. У виставковому центрі IWA OutdoorClassics в Нюрнберзі можна зустріти все, що має ім’я і авторитет у виробників і торговців. Виставка об’єднаю кілька галузей, які розширюють і доповнюють одна одну. IWA 2017 проходить із 3 по 6 березня 2017 року.
За 40 років з моменту свого заснування виставка IWA OutdoorClassics перетворилася в найважливішу галузеву подію в сфері полювання, активного відпочинку, спортивної стрільби і безпеки в Європі. Традиції, інновації та ексклюзивність IWA відомі далеко за межами Німеччини. У 2016 році виставку відвідало 45 530 осіб, з них приблизно 40% з Німеччини, а решта 60% – з 114 інших країн світу.
Провідна міжнародна спеціалізована виставка проходить у виставковому центрі Нюрнберга в десяти залах загальною площею 100 000 кв. м. Як і раніше, доступ на IWA Outdoor Classics дозволений тільки відвідувачам-фахівцям. Протягом чотирьох виставкових днів учасники представлять відвідувачам і журналістам абсолютно новий асортимент зброї, боєприпасів, оптики і продуктів для активного відпочинку.
Десять виставкових залів в Нюрнберзі розділені на 3 великі сегменти. У них галузеві учасники представлять свої новинки за наступними темами:
Стрілецькі види спорту
Активний відпочинок на природі
Особистий захист
У сегменті «Стрілецькі види спорту» відвідувачам представлений широкий асортимент вогнепальної зброї для полювання, спорту та колекціонування. Крім того, запропонований величезний вибір боєприпасів, приладдя для спорядження патронів, оптики і електроніки. Цей сегмент є головним на провідній виставці зброї.
У сегменті «Активний відпочинок на природі» пропонується все необхідне для любителів активного відпочинку. Представлений величезний асортимент продукції – від одягу і спорядження для полювання, ножів, біноклів і іншої оптики для спостереження за природою, до рибальських приладь і туристичного спорядження.
Все, що стосується забезпечення безпеки цивільними і відомчими службами, відвідувачі могли знайти в сегменті «Особистий захист». Там відвідувачі-фахівці могли ознайомитися як з класичною продукцією, так і з новинками, створеними із застосуванням найсучасніших технологій. На виставці представлений широкий і різноманітний спектр учасників – потреба в засобах захисту в даний час висока, як ніколи, і виробники готові задовольнити попит. Компанії пропонують широкий асортимент продукції – від збройових сейфів і газових балончиків до комплектного захисного спорядження і спецзасобів.

Один коментар до “В Нюрнберзі ще один день триватиме IWA 2017

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *