В «Тульчинському ЛМГ» рекомендують мисливцям ретельно підготуватися до відкриття полювання на козулю, кабана і хутрового звіра

полювання (12)Щороку відкриття полювання відбувається двічі: на початку серпня на пернату дичину та на початку листопада на звіра. Але якось уже так традиційно склалося, що урочисто святкують мисливці серпневе відкриття, коли після довгої перерви в руках знову улюблена рушниця i знову є нагода провести час на природі. Та не менш значиме для всіх мисливців відкриття полювання на козулю, кабана і хутрового звіра.

Цього року розпочнеться мисливський сезон в угіддях ДП «Тульчинське ЛМГ» з 7 листопада 2020 року до до 27 грудня 2020 року включно – колективне та облавне полювання на диких парнокопитих тварин, з 7 листопада 2020 року до 17 січня 2021 року включно – на зайця-русака та лисицю.

Мисливці до полювання мають ретельно підготуватися: відповідні документи, рушниця, набої, одяг i рюкзак — все, що потрібно для серйозного, результативного полювання… І не забувати, що під час здійснення полювання слід дотримуватись правил поводження з мисливською вогнепальною зброєю.

Обов’язковими документами на полюванні є:

– посвідчення мисливця;

– щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;

– дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка тощо);

– відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю;

– у разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Рекомендуємо мисливцям заздалегідь оформити всі потрібні документи, щоб бути готовим до мисливського сезону та не створювати ажіотажу напередодні його відкриття.

За необхідними консультаціями, роз’ясненнями можна звертатися в ДП «Тульчинське ЛМГ» за адресою: м. Тульчин, вул. Відродження, буд. 36, моб. Телефон: 067-430-84-21.

Твердої руки та гарного пострілу. Ні пуху ні пера!

До уваги населення!!!

Державне підприємство «Тульчинське лісомисливське господарство» повідомляє, що з 07 листопада 2020 року в мисливських лісових угіддях нашого підприємства розпочинається колективне та облавне полювання на парнокопитних тварин. Днями полювання є субота та неділя.

За для власної безпеки просимо поціновувачів грибного полювання та простих відпочивальників обмежити в ці дні відвідування лісових масивів.

За роз’ясненнями можна звертатися в ДП «Тульчинське ЛМГ», яке знаходиться в Вінницькій області м. Тульчин вул. Відродження 36 моб. телефон 067-430-84-21.

Джерело: Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *