Держекоінспекція запрошує ЗМІ аби разом полювати на браконьєрів на Житомирщині

полювання (11)У суботу, 7 листопада, Державна екологічна інспекція проведе рейд на браконьєрів у Малинському районі Житомирської області. До участі запрошуються журналісти, які разом з інспекторами зможуть взяти участь у виявленні порушень у сфері охорони тваринного світу.

Протягом мисливського сезону 2019-2020 років в Україні виявлено 764 порушення вимог законодавства під час використання об’єктів тваринного світу. Найбільше зафіксовано у Поліському окрузі, до складу якого входить Житомирська область. Громадяни здійснюють полювання за відсутності необхідних документів та використовуючи незаконні засоби лову. Крім того, Житомирщина – лідер за кількістю фактів браконьєрства за 6 місяців 2020 року.

Проведення рейдів на територіях мисливських угідь необхідне не тільки для фіксації порушень та стягнення штрафів з винуватців. Регулярний контроль допомагає запобігати фактам браконьєрства, адже порушники усвідомлюють невідворотність відповідальності за свої дії.

В рамках рейду учасники:

– Братимуть участь у виявленні порушень правил мисливства;

– Фіксуватимуть браконьєрські дії;

– Пройдуть інструктаж від інспекторів про правила проведення перевірок та основні положення природоохоронного законодавства.

У рейді братиме участь голова Держекоінспекції Андрій Мальований, якому можна буде поставити питання стосовно роботи Держекоінспекції та екологічного контролю у сфері охорони тваринного світу.

Кількість місць обмежена. Для участі обов’язкова акредитація до 15.00 30 жовтня за телефоном +38 097 937 86 22 (Оксана).

Джерело: Державна екологічна інспекція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *