В угіддях Кіровоградської області 17 листопада відкривається полювання на хутрового звіра

32f9892a3f7ba6e1ed6086c68be71318У неділю, 17 листопада, у мисливських угіддях Кіровоградської області відкривається сезон полювання на хутрового звіра. Він триватиме до 19 січня 2020 року включно. Проводити полювання на зайця-русака дозволяється щонеділі. За день можна вполювати одну особину хутрового звіра. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ.

Відповідно, починаючи з 17 листопада на Кіровоградщині буде дозволено проводити полювання одночасно на три види мисливських тварин: пернату дичину, парнокопитних і хутрового звіра. За рахунок росту числа осіб, які виходитимуть за здобиччю, навантаження на мисливські угіддя набагато збільшиться. Мисливцям під час полювання необхідно дбати про безпеку життя й дотримуватися правил поводження з вогнепальною зброєю.

Тим, хто здійснює полювання, необхідно мати при собі такі документи: відстрілочну картку або ліцензію, посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушення правил полювання, дозвіл на зброю, а також паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *