В Угорщині непорозуміння мисливця з собачником завершилось стріляниною (ВІДЕО)

В Угорщині на відео зафіксовано непорозуміння мисливця та собачника, яке завершилось стріляниною. Його було опубліковано у вівторок, у соцмережі Facebook, пише угорське видання hvg.hu.

Чоловік із рушницею, який представився, як співробітник державної мисливської служби, зупиняє собачника, це видно на опублікованому відео.

Мисливець грізно кричить на собачника, щоб той взяв на шворку свою собаку, інакше він вистрелить в неї. Чоловік надає імпульс своїй вимозі, вистрілюючи з рушниці в повітря, а потім перезаряджає її.

Виходячи з тексту, мисливець припускає, що чоловік відпустив свого собаку, щоб забрати дичину, у зв’язку з чим, він «приписує» цій людині вбитих тварин.

Постраждалий собаківник повідомив про випадок у штаб поліції Тамасі, тому журналісти видання hvg.hu запитали про це у штабі округу Тольна.

Поліція повідомила, що 46-річний чоловік з Медгеспушти подав скаргу на невідомого злочинця, який раніше йому погрожував. Чоловік повідомив правоохоронцям, що вигулював свого собаку в полі за Надьконі-Медгешпуштою, коли інший чоловік почав кричати на нього, щоб він покинув район, стріляючи кілька разів у повітря.

Незабаром поліція Тамасі встановила особу підозрюваного, ним виявився 46-річний житель Ірегсемче. На основі отриманих доказів поліція знайшла чоловіка, котрий працював в одній з мисливських компаній і допитала його на основі підозри в примушуванні.

Під час розслідування у зловмисника слідчі вилучили кулю, рушницю та набої до неї, які належали чоловіку, що мав посвідчення мисливця. Поліція також анулювала дозвіл мисливцю на зброю.

У зв’язку зі справою, у кримінальному відділі штабу поліції Тамасі буде продовжено кримінальне провадження, під час якого буде розслідуватися, чи мали місце інші злочини чи порушення, пишуть вони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *