В угорському Чьомьорі на кладовищі бешкетують козулі (ФОТО)

Досить козуль, які грабують кладовище! Відчайдушна жінка образилась на мера міста Чьомьор і закликала його щось зробити, пише видання berek.hu.

Дикі тварини роками відвідують цвинтар Чьомьор і ласують там квітами. Особливо козулям подобаються вінки. Тепер одній жінці увірвався терпець, 30 000 вінків знищено дикими тваринами, а керівництво міста нічого не робить, повідомляє Будапештський район.

Кладовище в Чьомьорі за останні роки стало справжнім ігровим парком. Людям, які в скорботі дійсно не подобається, щоб квіти, придбані за чималі гроші, їдять тварини, а муніципалітет, нічого не робить.

Тепер скорботній жінці вистачило всього цього, і вона написала відкритий лист: «Відкритий лист до Мисливського товариства, до мера, до церкви та до всіх тих, хто не зміг запобігти бунтам козуль, в місцях спочинку наших померлих», – починає обурена жінка, а потім продовжує свій лист:

– Ми не розуміємо і не можемо прийняти поточну ситуацію, коли цвинтар у Чьомьорі поступово стає зоопарком. Коли виготовлення вінка коштує 10-20-30 тисяч форинтів, то хто несе відповідальність за шкоду, заподіяну грою?

Жінка, що йде на кладовище, додає: “Ми вважаємо, що можна зробити так, щоб місце останнього спочинку наших родичів не виглядало так, як ви бачите на фотографіях нижче. Смерть наших близьких, я думаю, страшенно засмучує всіх. На наступний день після похорону, я не хочу, щоб хтось стикався з цим видовищем”.

Жінка, яка втратила родича кількома днями раніше, написала: “Олені відвідують цвинтар Чьомьор роками. Раніше скорботна також говорила, що вони дуже милі. Лише коли кожен день квіти скидають з могили, це не так мило. На жаль, цим ніхто не займається, і це відбувається вже півтора року. Сумно, бо наближається День усіх святих. Я не думаю, що хтось був би щасливий, якби квітку, яку він приніс, з’їли наступного дня”.

Іштван Фабрі був мером міста Чьомьор протягом кількох циклів. Проблема, здається, не є надто актуальною для керівників селища, оскільки вони протягом 5 років не поспішали або не хотіли допомагати у її вирішенні. Тому біль скорботних стає ще більшим, коли вони стикаються з вінками та букетами, розкиданими на наступний день після похорону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *