В Закарпатті поліцейські виявили браконьєра

На чоловіка, який стріляв з мисливської зброї на околиці села, поліцейські склали адмінпротокол та вилучили у нього рушницю. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпаття.

До поліцейського офіцера громади поліції Мукачева надійшло повідомлення про те, що у селі Пістрялово на місцевому озері невідомі, ймовірно, здійснюють полювання на пернату дичину.

Поліцейський офіцер громади спільно зі співробітниками сектору контролю з обігу зброї, негайно виїхали на вказане місце, де виявили чоловіка з рушницею.
Правопорушником виявився 31–річний місцевий житель.

Опитавши свідків, дослідивши доказову базу, поліцейські встановили, що чоловік, найімовірніше, намагався відстрілювати качок. Поліція встигла приїхати раніше, ніж правопорушник встиг заподіяти шкоди тваринам.

Гладкоствольну рушницю, на яку чоловік мав дозвіл, вилучено.

Відносно самого ж порушника поліцейські склали адмінпротокол за статтею 174 КУпАП. Йдеться про стрільбу з мисливської вогнепальної зброї в не відведених для цього місцях або з порушенням установленого порядку.

Разом з тим, за рішенням Мукачівського міськрайонного суду, на порушника накладено штраф та конфісковано зброю без оскарження.

Поліція сектору контролю за обігом зброї Мукачева нагадує громадянам та мисливцям про заборону в даний момент на полювання в Закарпатській області, відповідне рішення прийнято Радою оборони області.

Поліція котролюватиме виконання цієї заборони, а порушники будуть притягуватись до відповідальності відповідно до законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *