Величезний кабан, якого добряче пошматували вовки (ВІДЕО)

У мережі опублікували вражаюче відео великого кабана, смертельно пораненого вовками. Ця чудова тварина вела важку битву проти хижаків. Відео знято в Астурії, пише іспанське видання club-caza.com.

За інформацією видання, їхнє джерело в Князівстві підтвердило, що відео записано саме на дорозі поблизу муніципалітету Ібіас, що знаходиться недалеко від меж Астурії з Кастилією і Леоном та Галісією. Цей район характеризується сильним контрастом між висотами та схилами.

Повідомляється, що муніципалітет неодноразово потерпав через вовків. Такі заголовки, як «Вовк в розпачі в Ібіасі», публікувались у таких засобах масової інформації, як La Nueva España, щоб описати нестерпну ситуацію, яка спіткала місцевих фермерів в умовах неодноразових нападів хижаків на їх стада, навіть біля самих воріт ферми». Як повідомлялося, кілька років тому, скотовод знаходив поранене лоша та ще одне загибле поруч із конюшнями.

Великий кабан, смертельно поранений

Великий кабан з хорошим захистом, зазнав нападу свого єдиного природного хижака в зрілому віці. Можливо, ті ікла, які він носить у роті, дозволили йому вийти з нападу живим, але його чекає певна смерть, через серйозні травми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *