Відбувся турнір зі стендової стрільби серед членів товариства Тернопільської МРО УТМР

Фото Роман Каракуць

У неділю, 26 вересня 2021 року, відбувся турнір зі стендової стрільби серед членів товариства Тернопільської МРО УТМР та первинно-мисливських колективів, – написав Роман Каракуць.

Турнір присвятили 100-річчю з дня заснування Українського товариства мисливців та рибалок.

Заявку для участі у турнірі подали 32 стрілки індивідуально та 14 команд від первинно-мисливських колективів.

Фото Роман Каракуць

В результаті “Індивідуального заліку” Содомора Євген, Луцький Василь та Михайло Тучак набрали однакову кількість балів – по 9. За рішенням суддівської колегії їм дали можливість перестріляти до першого промаху. В підсумку Михайло Тучак посів -3 місце, Луцький Василь – 2 місце, а Євген Содомора заслужене 1 місце.

Фото Роман Каракуць

В “Командному заліку” змагалися по три учасника з кожного колективу . 1 місце посів ПМК “Хитрий лис”- голова Руслан Сосновий, 2 місце ПМК “Глибочок”- голова Ігор Сердюк і З місце ПМК “Чернихів” – голова Кремінь Михайло.

Після стрільби переможці та найстарші члени товариства отримали від голови Тернопільської МРО УТМР та спонсорів грамоти, подяки, кубки та інші цінні призи, далі всі разом скуштували смачну юшку.
– Свято вдалося на славу і пройшло дружно, весело, радісно, це підтвердить кожен його учасник, – заначив Роман Каракуць.

Фото Роман Каракуць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *