Відкриття сезону полювання на пернатих у серпні обговорили користувачі мисливських угідь Черкащини

Відкриття сезону полювання на пернатих у серпні обговорили користувачі мисливських угідь Черкащини

Про це повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

У Черкасах відбулася нарада користувачів мисливських угідь Черкащини та мисливствознавців державних лісогосподарських підприємств. Участь у засіданні взяли завідувач сектору мисливського господарства Управління Володимир Рибалка, перший віцепрезидент громадської спілки «Всеукраїнська асоціація мисливців і користувачів мисливських угідь» Віктор Червоний, віцепрезидент Асоціації Анатолій Шостак.

Відкриття сезону полювання на пернатих у серпні обговорили користувачі мисливських угідь Черкащини

Володимир Рибалка зупинився на ряді актуальних питань, зокрема, на термінах подачі усієї необхідної документації для відкриття сезону полювання на пернатих у серпні, на оформленні ліцензій на полювання, обліку пернатої дичини, який триватиме з 15 по 25 липня. Наголосив Володимир Рибалка на необхідності посилення роботи з охорони мисливського фонду від браконьєрів ­- як користувачами мисливських угідь, так і працівниками державної лісової охорони.

Перший віцепрезидент громадської спілки «Всеукраїнська асоціація мисливців і користувачів мисливських угідь» Віктор Червоний доповів про основні напрямки роботи та головні результати діяльності Асоціації, до якої входять ряд користувачів мисливських угідь Черкаської області. Асоціація є громадським об’єднанням зі статусом юридичної особи, яка наразі працює над об’єднанням зусиль і дій з метою відстоювання прав мисливців та користувачів мисливських угідь, забезпечення єдиного потужного впливу на створення нової та удосконалення чинної законодавчої бази з питань ведення мисливського господарства, формування об’єктивної громадської думки про мисливство загалом та впливу полювання на охорону й збереження популяцій як мисливських тварин, так і тваринного світу в цілому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *