Відстрільна картка на зайця вартістю 630 грн на сім виходів, але не для всіх

Таке рішення про встановлення цін на відстрільні картки при полюванні на хутрового звіра в сезоні полювання 2021-2022 роки прийняла Львівська міська організація УТМР. Про це йдеться у витягові з протоколу №35.

Зокрема, у витягові з протоколу зазначається:

«При сплаті членських внесків у Львівській міській організації УТМР видавати членам товариства сезонну відстрільну картку на хутрового звіра (заєць-русак) – вартістю – 630 грн на сім виходів.

– 50% пільга членам товариства УТМР, які мають вік 60 років і мисливський стаж 20 років в товаристві, інвалідам II групи при сплаті членських внесків видавати сезонну відстрільну картку на хутрового звіра вартістю – 315 грн на сім виходів.

– 25% пільга членам товариства УТМР, які мають посвідчення учасника АТО видавати сезонну вiдстрiльну картку на хутрового звіра вартістю – 490 грн на сім виходів.

Безкоштовну пільгову відстрільну картку на хутрового звіра за сім виходів видаватимуть почесним членам УТМР, інвалідам війн, інвалідам I-ої групи загального захворювання, чорнобильцям I категорії, єгерській службі, головам низових колективів.

Водночас, іншим членам товариства УТМР згідно з пропускною спроможністю на угіддя видавати відстрільні картки на хутрового звіра лише разові.

Вартість разових вiдстрiльних карток на хутрового звіра ( заєць-русак) на день полювання для членів УТМР -190 грн.

Крім того, із 21 листопада по 26 грудня 2021 року маючи відстрільну картку на хутрового звіра дозволятимуть полювати по додатковій відстрільній картці на пернату дичину вартістю 200 грн (дні полювання субота, неділя)

Додатково завчається, що у вартість відстрільних карток входять 20% ПДВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *