Закарпатські митники знайшли старовинні гвинтівки (ФОТО)


У рейсовому автобусі, що їхав маршрутом «Київ-Мадрид-Київ», інспектори «натрапили» на старовинну зброю, яку водій переміщував через кордон не декларуючи і без будь-яких дозвільних документів, – пише пресслужба Закарпатської митниці.

Порушення митних правил зафіксували 16 листопада на митному посту «Тиса», що на кордоні з Угорщиною. 30-річний водій автобусу під час проходження митних формальностей у «червоному коридорі», задекларував, що переміщує виключно вживаний одяг в асортименті. Усно підтвердив, що ніяких інших речей, що підлягають декларуванню та обмежені до переміщення через кордон не везе.

Під час перевірки багажного відділення автобусу серед особистих речей пасажирів митники виявили велику картонну коробку з написом доставки її вмісту у Львів. Відкривши, інспектори побачили три старовинні гвинтівки, не заявлені водієм ні усно, ні письмово. У водія не було ніяких дозвільних документів для ввезення вогнепальної зброї в Україну. Водій повідомив, що вантаж попросили доставити малознайомі особи.

Гвинтівки вилучені, відносно перевізника складено протокол за статтею 472 Митного кодексу України. Через відсутність маркування на гвинтівках, для їх оцінки залучений спеціаліст-експерт, який з’ясує, коли вона виготовлена і де, і головне – чи представляє історико-культурну цінність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *