Виявили АЧС і заборонили полювання

e88310e8804dbef45690c879086644d89e763308На території Деріївського приписного мисливського господарства Кіровоградської обласної організації УТМР, де нещодавно було виявлено спалах африканської чуми свиней, заборонили полювання. Про це кореспонденту УНН-Центр повідомив керівник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук.
Трупи диких кабанів у кількості п’яти одиниць було виявлено в Онуфріїському районі на Кіровоградщині, на відстані близько 5 км від населених пунктів с. Деріївка, де АЧС було виявлено і ліквідовано раніше, і с. Млинок. Лабораторні дослідження біоматеріалу, взятого у померлих диких тварин, встановили діагноз на африканську чуму свиней.
“Зараз ми проводимо заходи щодо ліквідації спалаху АЧС: заборонили полювання в цьому лісництві, встановили охоронні пункти на в’їздах до населених пунктів зі сторони лісництва. Ми поспілкувалися з людьми, провели бесіди, щоб не було контакту з лісництвом, з дикою природою, на полях не збирались залишки кормів. У селі Млинок на всяк випадок провели облік поголів’я свиней”, — розповів Ігор Бойчук.
Фахівці вважають, що дикі кабани, у яких виявили АЧС, скоріше за все мігрували на Кіровоградщину із сусідньої області. В області продовжують контролювати ситуацію із спалахами АЧС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *