Волинь: Лісівники та учні випустили в угіддя 20 фазанів (ФОТО)

Для поповнення популяції птахів головний мисливствознавець державного підприємства «Маневицьке лісове господарство» Микола Корець разом з учнями Галузійської ЗОШ І-ІІ ступенів зробили добру справу − випустили у природне середовище фазанів. Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

20180419_1511210Перед тим, як випустити птахів, єгері подбали про кормове поле, де пернаті можуть підживитися достиглим вівсом.

Фазанів випустили на території мисливських угідь Галузійського лісництва (квартал 72, виділ 38). Там також полюбляють бувати і інші звірі та птахи.

За словами головного мисливствознавця Миколи Корця, з метою відтворення мисливської фауни випуск фазанів у мисливських угіддях здійснюється щорічно.

– Маємо надію, що ці диво-птиці приживуться у дикій природі та згодом у пернатих виведуться пташенята, – зазначають єгері. – А ми, свою черго, подбаємо про подальше комфортне перебування птахів, встановивши годівниці.20180419_150740

Варто наголосити, що відтворення основних видів мисливських тварин та птахів є однією з найважливіших складових ведення мисливського господарства.

Нагадаємо: нещодавно фазанів у дику природу випустили лісівники Горохівського р-ну.

Для довідки: фазан звичайний – один із найкрасивіших і яскраво забарвлених птахів, який належить до числа цінних мисливсько-промислових птахів. Фазанів масово випускають в угіддя, вони залишаються звичайними мисливськими птахами і з кожним випуском чисельність їх збільшується. Фазани корисні для сільського господарства, оскільки вони поїдають шкідливих комах та їх личинки.20180419_150934-1

Лісничий Галузійського лісництва Віктор Снітко разом із дітьми випустили 20 фазанів (5 самців та 15 самок).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *