Волинське ОУЛМГ: 5 осіб із собаками та зброєю – стверджували, що… заблукали

DSC_0260-1Ківерцівською мобільною групою 14 січня 2018 року складено 5 протоколів про порушення Правил полювання. Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.
Під час рейду групою оперативного реагування ДП «Ківерцівське ЛГ», яка працювала під керівництвом фахівця сектору мисливського господарства Волинського ОУЛМГ, складено 5 протоколів про порушення Правил полювання. Факт зафіксовано у Рожищенському лісництві державного лісогосподарського підприємства. У цих угіддях полювання заборонено вже кілька років поспіль у зв’язку із заходами щодо збільшення популяції диких тварин.
Виявити порушників вдалося за слідами автомобільних шин на снігу. Чоловіки – а в групі було 5 осіб із собаками та зброєю – стверджували, що… заблукали. Тож у місці, де полювання заборонене, опинилися… випадково.
Проте опору не чинили. Факт порушення Правил полювання зі свого боку визнали. Вполювати трофей не встигли. Крім того, мали при собі всі необхідні документи.
Тож на кожного із «заблукалих мисливців» було лише складено протокол про порушення Правил полювання та попереджено про відповідальність і можливі насідки таких дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *