Волинянина оштрафували за порушення правил полювання

полювання (20)У Ратнівському районі 17-18 жовтня екоінспектори провели рейдові перевірки.

Так, на річці Прип’ять і озері Стрибуж вилучили безгосподарські рибні сітки та ятір, – інформує Державна екологічна інспекція у Волинській області.

Крім того, оштрафували громадянина за порушення правил полювання за статтею 85 ч. 3 КУпАП.

У Державній екологічній інспекції у Волинській області посилять боротьбу з браконьєрами.

Варто відзначити, що браконьєрство – це не лише тільки про полювання або вилов риби. Браконьєрство – це також незаконне використання природних ресурсів, вирубка лісів, видобуток піску.

Зросла й технічна озброєність браконьєрів. Вони застосовують прилади нічного бачення, супутниковий зв’язок, ехолоти, скорострільні карабіни, автомати та всюдиходи.

Нагадаємо, 3 жовтня екоінспектори під час спільного рейду з працівниками ДП «Любешівське ЛМГ» поблизу села Пожіг Любешівського району затримали чотирьох браконьєрів. У чоловіків при собі були рушниці та мішки, у яких було розфасоване м’ясо тварини. На місце події викликали поліцію для проведення слідчих дій. Інспекція слідкує за ходом розслідування справи. Деталі: https://cutt.ly/agfidqb

Екоінспектори щотижнево проводять рейди у районах, затримують і штрафують екопорушників. Крім того, для посилення боротьби з браконьєрами будуть залучати громадських інспекторів та активістів.

Якщо ви знаєте про екологічне правопорушення телефонуйте за номером “Гарячої лінії” (0332) 72-33-96 або написати на еmail: vol@dei.gov.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *