Всесвітня мисливська виставка в Будапешті стартує із 25 вересня, які заходи захисту від COVID-19

Всесвітня мисливська виставка звільнена від заходів захисту, що застосовуються в надзвичайних ситуаціях, – вона включена до поправки до урядової постанови, яка з’явилася у вівторок у газеті “Угорщина”, – пише hvg.hu.

Відповідно до поправки, програми Всесвітньої виставки мисливства та природи “Поєднання з природою” та пов’язані з ними заходи будуть відкриті для громадськості без епідеміологічних обмежень або сертифікату безпеки.

– Завдяки успішній програмі вакцинації Угорщини та ефективному захисту від епідемії, Всесвітня мисливська виставка буде доступна без обмежень, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Золтан Ковач, урядовий уповноважений з проведення заходу.

Згідно з новинами MTI, підготовка до двадцятиденної світової виставки йде за графіком, і її ворота відкриються через десять днів.

Наприкінці серпня держсекретар Золтан Ковач, урядовий уповноважений заходу, надіслав до шкіл лист, де групи учнів могли б подати заявку на цей захід і відвідати її абсолютно безкоштовно.

Мисливська виставка проходитиме у Hungexpo з 25 вересня по 14 жовтня, і, згідно з новинами, її вартість вже становить понад 70 мільярдів форинтів. Востаннє захід отримав 6,2 млрд євро від Міністерства інновацій та технологій у травні на організаційні завдання. Крім того, 55 мільярдів форинтів буде витрачено на оновлення Hungexpo, 10 мільярдів форинтів на підготовку та 2 мільярди форинтів на рекламу. Готують також ворота з оленячих рогів заввишки 16 і 20 метрів, вартістю десятки мільйонів форинтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *