Харківщина: суд припинив право користування мисливськими угіддями для однієї з районних організацій УТМР

22281835_10155765175073711_4741120584296438588_nХарківський окружний адміністративний суд прийняв рішення про призупинення діяльності Красноградської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок в частині користування мисливськими угіддями за позовом Державної екологічної інспекції у Харківській області. Про це йдеться у повідомленні Держекоінспекції.

Наприкінці 2017 року за зверненням громадян проведено позапланову перевірку користувача мисливських угідь.

Зокрема, перевіркою було встановлено, що обов’язки, передбачені Законом України «Про мисливське господарство та полювання» та Законом України «Про тваринний світ», суб’єктом господарювання в більшій частині не виконуються. Так, наприклад, не забезпечується здійснення необхідних заходів, спрямованих на охорону та відтворення мисливських тварин. Керівництвом товариства не забезпечено організацію та здійснення заходів щодо охорони державного мисливського фонду, поліпшення середовища перебування мисливських тварин на угіддях, наданих у користування.

Зважаючи на даний факт, Державною екологічною інспекцією у Харківській області було заявлено позов про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю) у вигляді припинення права користування мисливськими угіддями, наданих на підставі відповідного рішення Харківської обласної ради до усунення порушень.

За результатами розгляду вказаного позову, у травні 2018 року Харківським окружним адміністративним судом винесено рішення на користь Інспекції.

У Державній екологічній інспекції у Харківській області, сподіваємося, що такі заходи впливу допоможуть зберегти багатство тваринного світу в одному із найбільш мальовничих куточків Харківщини!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *