Хмельниччина: з 28 перевірених мисливців 3 порушили правила полювання

авто для полюванняВ перший день відкриття мисливського сезону Держекоінспекцією в Хмельницькій області виявлено три факти порушення Правил полювання. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на прес-службу відомства.
З метою посилення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства під час використання об’єктів тваринного світу в мисливський сезон 2017-2018 років, Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області посилений контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства при проведенні полювання в мисливських угіддях області, – йдеться у повідомленні відомства.
В суботу, 5 серпня, в перший день сезону полювання на пернату дичину, державними інспекторами відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу проведені рейдові перевірки на території Летичівського, Хмельницького, Старокостянтинівського та Красилівського районів. Під час рейду перевірено 28 мисливців, на трьох з яких складено протоколи за частиною 1 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області нагадує, що за порушення правил полювання, яке не мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини – тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 102грн. до 1020грн.) і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від тридцяти до дев’яноста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510грн до 1530грн.). А за повторне порушення закону на порушників чекатимуть не лише чималі фінансові витрати, а й конфіскація рушниці та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення або позбавлення права полювання на строк до трьох років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *