Як правильно легалізувати мисливську рушницю без документів

886995_500446566679587_1652500293_oВ Україні мисливську рушницю, яку ви знайшли, наприклад, в лісі чи на горищі, і зберігаєте її незаконно, можна легалізувати і уникнути кримінальної відповідальності. Для цього необхідно  з 1 по 30 квітня добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються незаконно, і таким чином уникнути кримінальної відповідальності, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України.
Тобто якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до поліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.
Для отримання більш детальної інформації департамент комунікації Національної поліції України просить звертатися до територіальних органів головних управлінь НП або дільничних офіцерів поліції в місцях вашого проживання або тимчасового перебування.
Крім того у поліції нагадують, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які, на жаль, почастішали і трапляються, як з дорослими громадянами, так і з неповнолітніми.
За матеріалами mvs.gov.ua

Капелюх з широкими полями для полювання

3 коментарі до “Як правильно легалізувати мисливську рушницю без документів

  1. Кримінальної відповідальності за незаареєстровану мисливську гладкоствольну рушницю немає і відношення до ст.263 ККУ також, є просто адмін відповідальність і рушницю Вам не повернуть, так що краще здавайте зброю добровільно і ставте на себе на облік, це не є проблема.

  2. Ви в Україні всі брехуни! Вмене була зб.яку здав мінтам так вони і замутили суки продажні. 5 років я не можу відкрити дозвіл бо ці треші чекають хабара! А тепер ще й коштів немає на зброю з нашими ї……ми цінами! А ви ще щось кажете про здачу. Не будьте дурниками і не позорьтеся…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *