Єгерська служба Олешківського лісомисливгоспу звітує, що до зими підготовлена на 100%

Єгерська служба ДП «Олешківське МЛГ» разом з мисливцями постійно здійснює цілу низку біотехнічних заходів в угіддях підприємства.

Заготовлено зернові снопики та листяні вінки для підгодівлі диких тварин. Виготовлено та встановлено 45 солонців для зайця – русака та козулі, які регулярно відвідують тварини. Мінеральна підгодівля диких тварин один з найголовніших заходів в біотехнії. Про це повідомляє пресслужба Херсонського ОУЛМГ.

Пожежі 2017, 2018 років, які пройшли територією підприємства, знищили не тільки ліси але й багато біотехнологічних споруд, тому єгерській службі роботи вистачає.

Нещодавно побудували нові годівниці для козуль, в яких буде закладено сіно, вінки та зерно. Біля годівниць встановлено солонці та розчищенні водойми для зручного доступу тварин до водопоїв.

Крім того, засіяні кормові поля озимими культурами та проведено підготовку ґрунту весняний посів зернових культур. Слід відмітити що єгерська служба разом з лісівниками працює безперервно над розвитком мисливських угідь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *