Юрій Луценко: Суд не дозволив передати 15 тисяч гектарів мисливських угідь компанії Пшонки

Апеляційний суд підтримав скасування рішення Київської обласної ради від 2011 року щодо надання понад 15 тис. га мисливських угідь компанії колишнього генерального прокурора Віктора Пшонки. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив 28 лютого генпрокурор Юрій Луценко.
«Залишено без змін рішення суду, яким визнано незаконним і скасовано рішення Київської обласної ради від 2011 року про надання товариству Пшонки в користування на 25 років мисливських угідь площею понад 15,3 тис. га на території Фастівського району Київської області» — написав Луценко.
Окрім цього, судом визнано недійсним договір про умови ведення мисливського господарства та зобов’язано відповідача повернути державі вказані мисливські угіддя.
Як зазначила на своїй сторінці у Faceboоk прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, право користування спірними угіддями ТОВ «Укрмістобудпроект», яке пов’язують із сином колишнього генпрокурора, набуто з грубими порушеннями законодавчо визначеної процедури припинення права попереднього їхнього користувача — державного підприємства «Фастівський лісгосп», а також за відсутності необхідних погоджень усіх землевласників та землекористувачів, які увійшли в межі мисливських угідь.
Нагадаємо, минулого року повідомлялось, що прокуратура провалила повернення державі лісів Пшонки і Арбузова.
Водночас, повідомлення Юрія Луценка прокоментував Остап Семерак, міністр екології та природних ресурсів України, який зазначив, що завтра (ред. 1 березня) на засіданні КМУ Мінприроди виносить проект рішення про створення Національного-природного парку “Дніпровсько-Тетерівський” де були мисливські угіддя Януковича в Сухолуччі. – Подивимося чи будуть противники, – підкресмлив міністр.
Нараз не повідомляється чи було прийнято це рішення чи ні. Мис слідкуватимемо за розвитком ситуації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *