Законопроєкти вирішать нагальні питання лісової та мисливської галузей?

Сьогодні, 11 вересня 2019 року, відбувся круглий стіл «Лісова політика України: першочергові завдання».

Захід організовано Держлісагентством за сприяння німецько-українського агрополітичного діалогу та Товариства лісівників України. У рамках заходу обговорено законодавчі проблеми лісового та мисливського господарства, які потребують термінового вирішення.

Частина законопроектів опрацьована експертами Товариства лісівників України та Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь і у новій редакції запропонована для обговорення.

Особлива увага приділяється:

– проєктам законів про фонд розвитку і фінансування лісового господарства (зміни до Бюджетного та Лісового кодексів України https://bit.ly/2lGy8FE).

– проєктам законів України щодо посилення охорони лісів та негайного подолання кризової ситуації, що склалася у зв’язку із лісовими пожежами https://bit.ly/2lJIZik

– проектам законів України щодо проведення національної інвентаризації лісів та звільнення від оподаткування дров, що відпускаються населенню для побутових потреб https://bit.ly/2lKe98Y

– проєктам законів України щодо негайного подолання кризової ситуації, що склалась у зв’язку із незаконним полюванням та щодо охорони тваринного світу https://bit.ly/2lLyTgx

– проєкту Концепції розвитку мисливського господарства на 2020-2021 роки https://bit.ly/2lE9mWS

– законопроєкту про ринок деревини https://bit.ly/2lDHjqz

– законопроєкту про Національну лісову політику https://bit.ly/2lKeKYg (група науковців Національного лісотехнічного університету України (м. Львів) та Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) розробили концепцію проекту Закону, який враховує окремі пропозиції Україно-Шведського проекту, Програми FLEG та аналізу програм країн ЄС).

Низка законопроєктів вже пройшли ґрунтовне обговорення на круглих столах, які були організовані в НУБіП за участю лісівників-практиків, юристів, науковців, експертів Товариства лісівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *