Позначка: мисливська галузь

На базі Національного лісотехнічного університету України у Львові відбувся Всеукраїнський семінар-нарада, присвячений питанням розвитку мисливської галузі та утвердженню мисливських національно-культурних цінностей.

23 грудня 2023, Віктор Смаль прозвітував про свою роботу на посаді заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Сьогодні, 11 вересня 2019 року, відбувся круглий стіл «Лісова політика України: першочергові завдання». Захід організовано Держлісагентством за сприяння німецько-українського агрополітичного діалогу та Товариства лісівників України. У рамках заходу обговорено законодавчі проблеми лісового та мисливського господарства, які потребують термінового вирішення. Частина законопроектів опрацьована експертами Товариства лісівників України та Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь

У п’ятницю, 27 липня, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар та начальники обласних управлінь лісового та мисливського господарства взяли участь у Третьому мисливському форумі. Про це повідомляє прес-служба Держлісагентства. Форум відбувся на базі мисливсько-спортивного комплексу «Сокіл», що на Рівненщині, за підтримки Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь.

Знайшли статтю опубліковану на Радіо свобода та сайті Регіональної програми «Правозастосування й управління в лісовому секторі країн східного регіону дії європейського інструменту сусідства та партнерства», яку написав Олег Проців.  Назва статті: “Як спонукати мисливську галузь до сталого розвитку”. Пропонуємо вам ознайомитись із цією статтею: Із цивілізаційним поступом людство пройшло різні стадії