Науково-дослідний інститут дикої природи та екології (FIWI) у Відні відзначає 47 років своєї діяльності, демонструючи вражаючі досягнення в галузі вивчення та збереження дикої фауни.
Позначка: Збереження дикої природи
Згідно з нещодавнім опитуванням, проведеним на замовлення Генеральної асоціації мисливців та рибалок Румунії, молодь країни виявляє значно вищий рівень обізнаності та прийняття практик полювання порівняно з іншими європейськими країнами.
На Вознесенщині врятували самку лося, яка потрапила у 4-метровий промисловий відстійник.
Філії Слобожанського лісового офісу розпочали підготовку кормової бази для диких тварин на зимовий період. Про це повідомляє офіційна сторінка установи у Facebook.
Національний лотерейний фонд спадщини Великої Британії виділив £1,2 млн на проєкт з повернення лісової куниці у ліси південно-західної Англії.
У філії “Білокоровицьке лісове господарство” ДП “Ліси України” на Житомирщині народилося 8 оленят, що стало найбільшим поповненням за всю історію розведення оленів у цьому господарстві.
У Баштанському районі Миколаївської області під час гасіння пожежі сухостою рятувальники врятували пташеня фазана.
Швейцарська федерація мисливців (JagdSchweiz) запустила загальнонаціональну кампанію “Clean-UpJäger” (Мисливці за чистоту), спрямовану на боротьбу зі сміттям у природі.
Американська організація Boone and Crockett Club, яка об’єднує мисливців та природоохоронців, започаткувала масштабний проєкт Poach & Pay, спрямований на боротьбу з браконьєрством у США.
88% учасників опитування підтримують або не заперечують проти законних мисливських практик в Естонії, що свідчить про широку суспільну підтримку полювання, яке відповідає національним нормам і традиціям.
Міжнародна рада з полювання та збереження дикої природи (СІС) прийняла знакову Стратегію-2030, встановивши свої цілі та завдання на шляху до кінця цього десятиліття на підтримку Глобальної рамкової програми з біорізноманіття Куньмін-Монреаль (GBF)