На Житомирщині зафіксовано рекордне поповнення у вольєрі з оленями (ФОТО)

У філії “Білокоровицьке лісове господарство” ДП “Ліси України” на Житомирщині народилося 8 оленят, що стало найбільшим поповненням за всю історію розведення оленів у цьому господарстві. Про це повідомляє Столичний лісовий офіс ДП “Ліси України”.

Лісівникам вдалося зафіксувати рідкісні кадри сімейства оленів під час прогулянки. На фотографіях видно, як малюки разом з дорослими тваринами гуляють лісовими стежками та освіжаються у водоймі.

Програма з розведення оленя благородного у Білокоровицькому лісгоспі стартувала чотири роки тому. На території понад 70 гектарів спочатку оселили 10 оленів. Для тварин створили умови, максимально наближені до природних, з великими галявинами для вільного пересування та затишними місцями для відпочинку.

За чотири роки популяція оленів зросла втричі і наразі становить 30 особин. За словами лісівників, цьогорічне поповнення має високий показник народжуваності – майже 90%.

На Житомирщині розведенням оленя благородного займаються дві філії ДП “Ліси України”: “Баранівське лісомисливське господарство” та “Білокоровицьке лісове господарство”. Лісівники докладають зусиль для збільшення чисельності оленів: розширюють площу вольєрів, заготовляють корми на зиму, встановлюють годівниці та солонці.

Читайте також: В оленячому парку на Київщині відвідувачі можуть дати ім’я новонародженому оленяті (ФОТО)

Фахівці нагадують, що при зустрічі в лісі з новонародженими оленятами чи козулями не можна до них торкатися або намагатися “врятувати”. Такі малюки не мають запаху, що захищає їх від хижаків, а дотик людини може порушити цей природний захист.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *