Житель Мукачівського району зберігав рушницю під ліжком

51343543Мешканець с. Дерцен Мукачівського району порушив правила щодо зберігання зброї, за що йому доведеться сплатити штраф, про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Група швидкого реагування Мукачівського районного відділення поліції в ході проведення профілактичних заходів навідалися до оселі 48-річного мешканця с. Дерцен, оскільки чоловік має дозвіл на зберігання двох мисливських рушниць. В ході перевірки працівники поліції рушниці у сейфі не виявили. Натомість власник сховав їх під ліжко, що є грубим порушенням.
За те, що власник допустив порушення правил зберігання зброї працівники поліції вилучили від власника рушниці. На нього складено адміністративний протокол за вчинення правопорушення передбаченого ст.191 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення громадянами правил перевезення, носіння та зберігання вогнепальної зброї і боєприпасів).
Правоохоронці скерували матеріали до Мукачівського міськрайонного суду, який постановив правопорушнику сплатити штраф.
– Працівники дозвільної системи та поліцейські регулярно слідкують за належними умовами зберігання зброї, вивчають поведінку її власників у побуті, перевіряють їх за наркологічними та психіатричними обліками, – коментує начальник Мукачівського районного відділення поліції Олекскандр Боднарчук.- Особлива увага приділяється профілактичним та роз’яснювальним заходам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *